نیوز نیوز

تریلر تازه فصل ۲ سریال Legion (لژیون) - نیوز نیوز

---
  • تاریخ : ۱۰ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 22 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای تریلر تازه فصل ۲ سریال Legion (لژیون) بسته هستند

بیاتومگ – از آنجا که چیزی تا شروع پخش فصل ۲ سریال Legion (لژیون) نمانده، شبکه اف‎ایکس تریلری تازه برای این سریال منتشر کرده که اولین نگاه به درون قسمت اول فصل دوم سریال لژیون را ارائه می‎دهد. فصل دوم سریال لژیون چیزهای بسیاری همراه با خود دارد. فصل اول سریال علاوه بر اینکه به طور قابل‌توجه و ویژه‎ای دارای جلوه‎های بصری جالب بود، داستان فصل را با حالت تعلیق به پایان رساند.

در قسمت پایانی فصل اول، شاهد بودیم که دیوید با بازی دن استیونز در درون یک گوی سحرآمیز به دام افتاد و سید به هیچ عنوان نتوانست این آدم‎ربایی آشکار را متوقف کند. بازیگر و خالق سریال قبلا اظهار داشته بودند که این پایان معلق منجر می‌شود که در فصل دوم شاهد پرش زمانی در داستان باشیم و این موضوع نه تنها سحرآمیزی داستان و سریال را حفظ می‎کند بلکه زیر پای دیوید را نیز خالی خواهد کرد. به لطف کمک سید و دیگر جهش‎یافته‎های سامرلند، شدو کینگ از روان دیوید خارج شد ولی او به سرعت میزبانی دیگر پیدا کرد و آن، اولیور بود. حال که شدو کینگ در بدن اولیور در جاده باز قرار دارد، مطمئنا او و دیگر شکل‎هایی که به خود خواهد گرفت، چندان خوب نخواهد بود.

این تریلر تایید می‎کند که دیوید در قسمت اول بازخواهد گشت اما در حالی که او فکر می‎کند که تنها برای یک روز اسیر بوده، این مدت برای دوستانش از جمله دوست‎دخترش سید برت با بازی ریچل کلر تقریبا یک سال بوده است. اطرافیان دیوید در مورد داستان دیوید درباره جایی که بوده، شکاک هستند و خود دیوید نیز همانند همیشه در حال کشمکش برای فهمیدن این می‎باشد که چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست. پخش فصل دوم سریال لژیون از روز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ (۳ آوریل ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

تریلر فصل ۲ سریال Legion (لژیون)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تریلر تازه فصل ۲ سریال Legion (لژیون) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.